شنبه ۹۷/۹/۲۴   Sat 18/12/15

چند داعشی در مرزهای کشور دستگیر شدند

چاپ مطلب بازدید : 1272 دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴

در مرزهای کشور امنیت خوبی برقرار است

چند داعشی در مرزهای کشور دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی

در مرزهای کشور امنیت خوبی برقرار است

اختصاصی بیست ستون :

سردار حسین اشتری ، فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران در ساختمان جدید فرماندهی مرزبانی ناجا به دستگیری تروریست های داعش در مرز ایران اشاره کرد و گفت : در طول چند ماه اخیر 10 تروریست داعش در مرزهای کشورمان دستگیر شده اند . این تروریست ها در مرزهای شرقی و غربی کشور شناسایی و دستگیر شده اند .

او درباره کشف کالاهای ممنوعه بیان کرد : کشف کالاهای ممنوعه در مرزهایی که اقدامات کنترلی انجام داده بودیم افزایش یافته است .

سردار اشتری اظهار کرد : هر چه مراقبت الکترونیکی و انسداد در مرزهای کشورمان بیشتر می شود حضور افراد سو استفاده گر و ضد انقلاب کمتر خواهد شد .

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به این که حدود 8755 کیلومتر مربع مرز دریایی ، روخانه ای و خشکی داریم و حالا نیروی انتظامی ، مرزبانی در تمام آنها حضور منسجم دارند ، بیان کرد : در بعضی از بخش ها انسداد نداریم و تجهیزات مناسب در اختیارمان نیست اما در مجموع امنیت خوبی در مرزهای کشورمان وجود دارد .

او گفت : با کشورهای همسایه همکاری هایی خواهیم داشت و امیدوار هستیم در آینده نزدیک بتوانیم امنیت مرزهایمان را بالاتر ببریم .

او در آخر گفت : بعضی از کشورهای همسایه به خاطر مشکلات و جنگ های داخلی و بی ثباتی نتوانسته اند محافظت خوبی در مرزها داشته باشند که در سطح منطقه ای ، مرزبانی و ملی با مرزبانان کشور مقابل تفاهماتی انجام گرفته تا تمام نا امنی ها برطرف شود .

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : چند داعشی در مرزهای کشور دستگیر شدند

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-08T17:43:10+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است