پنجشنبه ۹۷/۷/۲۶   Thu 18/10/18

کابل دزد به دوربین های پلیس هم رحم نکرد

چاپ مطلب بازدید : 530 پنجشنبه ۲۱ خرداد ۹۴

سرقت دوربین های پلیس 

کابل دزد به دوربین های پلیس هم رحم نکرد

حوادث

سرقت دوربین های پلیس 

اختصاصی بیست ستون: 

در محور سمنان به گرمسار یکی از دوربین های کنترل سرعت از کار افتاد و با قطع شدن دوربین ها گشت جاده ای به محل نصب دوربین رفت و به مساله مظنون شد . پلیس راه یک وانت پیکان را متوقف کرد و در آن کابل و ابزارآلات ، سیم و ترانس برق مشاهده شد که گویا این راننده قصد از کار انداختن دوربین های پلیس را داشته است .

راننده وانت پیکان صحبت های ضد ونقیض داشته است و با توجه به وسایلی که در ماشین او وجود داشت  ،گشت انتظامی پاسگاه لاسجرد در شهرستان سرخه به محل آمدند و متوجه شدند که هم دستان او فرار کرده اند  اما در بیایان های اطراف دستگیر شدند و همگی به پلیس آگاهی شهرستان سرخه منتقل شدند .

در تحقیق پلیس آگاهی مشخص شد که این تیم سابقه 30 فقره سرقت در  استان سمنان دارند . رئیس پلیس آگاهی مرکز اظهار کرد : سارقان با خودروهای ناشناس به محورهای استان مراجعه می کردند و در پایان شب به چاه های آب کشاورزی که نگهبان ندارند می رفتند و ترانس و کابل های برق آنها را می دزدیدند .

سرهنگ داوود رسولی فر گفت این باند حرفه ای با استفاده از دوربین حرفه ای و دستگاه های شارژی برای کار سرقت استفاده می کردند .او به مالکان چاههای کشاورزی و کارگاههای صنعتی توصیه کرد برای حفظ ترانس و کابل های برق شان بهتر است از نگهبان استفاده کنند و از شهروندان خواست در صورتی که به افرادی در اطراف جاده و مناطق خلوت شهر مظنون شدند ، سریعا به 110 اطلاع دهند .

این باند حرفه ای با سرقت ترانس و کابل های برق کشاورزان و کارگاه صنعتی ، آنها را به یک مال خر در تهران می دادند که با تحقیقات پلیس این مال خر در پاک دشت تهران شناسایی شد و برای تحقیقات بیشتر در این زمینه با پلیس آگاهی تهران همکاری ادامه داری خواهیم داشت .

این متهمان که همگی غیربومی و ساکن پاک دشت هستند راهی زندان شدند و پرونده جهت رسیدگی به دادسرا منتقل شد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : کابل دزد به دوربین های پلیس هم رحم نکرد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-11T10:31:52+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است