دوشنبه ۹۷/۹/۱۹   Mon 18/12/10

کرایه تاکسی 15 درصد افزایش می یابد

چاپ مطلب بازدید : 853 شنبه ۸ اسفند ۹۴

نرخ کرایه مترو و تاکسی بالا می رود !

کرایه تاکسی 15 درصد افزایش می یابد

افزایش نرخ کرایه تاکسی

نرخ کرایه مترو و تاکسی بالا می رود !

اختصاصی بیست ستون :

اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از بالا رفتن نرخ کرایه وسایل نقلیه عمومی چون تاکسی ، اتوبوس و مترو خبر داد .

او با بیان این مساله که پیشنهاد شهرداری برای بالا رفتن نرخ کرایه تاکسی ، اتوبوس و مترو در کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران بررسی شد ، گفت : اعضای کمیسیون با افزایش 12 درصدی نرخ کرایه موافقت کرده اند .

او با بیان این که شهرداری پیشنهاد افزایش 25 درصدی نرخ کرایه را داده است ، گفت : با توجه به شرایط موجود چون قطع شدن بیمه و تک نرخی شدن قیمت بنزین اعضای کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران تصمیم گرفتند نرخ کرایه تاکسی را 15 درصد افزایش دهند و نرخ کرایه مترو و اتوبوس نیز با افزایش 12 درصدی همراه خواهد بود .

اقبال شاکری بیان کرد : مطابق با تصمیم اعضای کمیسیون قرار شد در مسیرهایی نرخ کرایه تاکسی 15 درصد افزایش یابد که البته نرخ کرایه کاملا مشخص و بدون رقم خرد است . البته بالارفتن نرخ  کرایه علاوه بر کمیسیون حمل و نقل باید در صحن علنی شورای شهر تهران هم به تصویب برسد .

منبع : ایسنا

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : کرایه تاکسی 15 درصد افزایش می یابد

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-27T14:46:57+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است