شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

کلاهبرداری در زندان رجائی شهر

چاپ مطلب بازدید : 1172 دوشنبه ۱۹ مرداد ۹۴

دو زندانی حبس ابد در زندان کلاهبرداری کردند 

کلاهبرداری در زندان رجائی شهر

کلاهبرداری در زندان

دو زندانی حبس ابد در زندان کلاهبرداری کردند 

دو زندانی حبس ابد در زندان اقدام به کلاهبرداری نامرئی کردند . خردادماه سال گذشته بود که مردی به پلیس فتای استان البرز مراجعه کرد و گفت فردی با او تماس گرفته و ادعا می کند که در قرعه کشی مبلغ 40 میلیون ریال برنده شده است . او از مرد خواسته بود که به دستگاه خود پرداز مراجعه کند تا مبلغ برای او واریز شود . مرد جوان به خواسته های کلاهبردار پاسخ مثبت داده بود و بعد از آن متوجه شده بود که مبلغ فوق از حسابش کسر شده است .

سرهنگ ایوب احمدی ، رئیس پلیس فردیس کرج گفت : با ادعای مرد جوان تیمی از کارآگاهان وارد عمل شدند تا کلاهبردار را شناسایی کنند . مالباخته های دیگر نیز به پلیس فتا مراجعه کردند وادعا کردند مبلغی از حساب عابربانک آنها دزدیده شده است .

فرمانده پلیس فردیس کرج گفت : کلاهبرداران با شماره هایی تماس می گیرند که احتمال می دهند حساب شان موجودی کافی را دارد و ادعا می کنند در قرعه کشی برنده شده اند . کلاهبرداران می خواهند شخص به پای دستگاه عابربانک برود و با گرفتن موجودی صاحبان حساب در ترفندی ساده حساب اشخاص را خالی می کنند و موجودی را به حساب کلاهبرداران واریز می کردند .

پلیس فتا حساب مالباخته ها را بررسی کرد تا به شماره حساب کلاهبرداران دست یابد و با سرنخ هایی مشخص شد که کلاهبرداران در زندان رجایی شهر هستند و در آنجا توطئه های کلاهبرداری خود را انجام می دهند .

دو کلاهبردار حبس ابد به نام مرتضی و  غلام در زندان رجایی شهر بودند که با همدستی دو نفر دیگر به نام علی و امید که قبلا در زندان بودند نیت شوم شان را عملی می کردند . علی و امید از زندان آزاد شده بودند و حساب های جدیدی افتتاح کردند و پول های سرقت شده را بین خودشان تقسیم می کردند .

علی و امید در بازجویی پلیس ادعا کردند که نمی خواستند سر مردم کلا بگذارند و مرتضی و غلام آنها را اغفال کرده اند . این چهار مرد کلاهبرداری سنگینی را  انجام دادند و پرونده آنها جهت بررسی بیشتر در دست پلیس فتای فردیس کرج می باشد .

علی با 28 سال سن می گوید ندانسته کلاهبرداری کرده است و پیش از این به دلیل زور گیری و مسائل اخلاقی در زندان بوده است . او می گوید من واقعا نمی دانستم کلاهبرداری است و گمان می کردم معامله است زیرا رئیس ما فقط 10 درصد از پول را به ما می داد و 90 درصد را برای خود بر می داشت. او ادعا کرد 20 حساب بانکی در بانک های مختلف دارد که با کلاهبرداری پول های برداشت شده را در این حساب ها واریز می کرده است . 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : کلاهبرداری در زندان رجائی شهر

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-10T07:53:19+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است