دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

کوروش در سریال عطسه مهران مدیری جنجال به پا کرد

چاپ مطلب بازدید : 1025 چهارشنبه ۱۱ آذر ۹۴

چرا مدیری نام سگش را کوروش گذاشت ؟

کوروش در سریال عطسه مهران مدیری جنجال به پا کرد

مهران مدیری

چرا مدیری نام سگش را کوروش گذاشت ؟

فیلم عطسه به کارگردانی مهران مدیری برای ورود به شبکه نمایش خانگی تولید می شود و در این فیلم سگی با نام کوروش وجود دارد. این مساله باعث به وجود آمدن جنجال هایی در شبکه مجازی شده است.

سکانسی در این فیلم که بین نیما فلاح و سیامک انصاری گفت و گویی صورت می گیرد:

نیما فلاح : ااااا مرد؟ روحش شاد. کوروش پسر گل چتی بود. آخی. کورش از دم در خونه ما جنب نمیخورد. خیلی با وفا بود.

سیامک انصاری: خیلی بچه وفاداری بود. خیلی بچه وفاداری بود. نگهبان خیلی خوبی بود. من دوبرمن مثل این ندیده بودم. همه اش یاد تو می افتادم؛ چه نوستالژی و چه شباهتی.

در این دیالوگ از سگ مرده با نام کوروش یاد می شود و این مساله باعث ورود موج شدیدی از انتقادات به صفحه اجتماعی مهران مدیری شده است. با واکنش شدید مخاطبان صفحه اجتماعی مهران مدیری، متنی را به نقل از مدیر روابط عمومی عطسه منتشر کرده است: لطفا آیتم های سریال عطسه را با دقت بیشتری ببینید تا بعضی افراد مریض در فضای مجازی نتوانند از کلمات و موضوعات مختلف سوءاستفاده کنند.

کوروش در سریال عطسه

این توضیح از موج انتقادات مخاطبان کم نکرد بلکه بر حجم آن ها نیز افزود. بزرگمهر حسین پور، طراح و کارتونیست از واکنش و انتقادات ارسال شده علیه مهران مدیری در شبکه های اجتماعی یاد کرد و در دفاع از مهران مدیری گفت: اسم سگ هایتان را بزرگمهر بگذارید! در هر صورت مهران مدیری انتخاب بسیار اشتباهی داشت، کاش در انتخاب نام سگ برای سریال عطسه دقت بیشتری می شد تا این جنجال ها بوجود نیاید. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : کوروش در سریال عطسه مهران مدیری جنجال به پا کرد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-02T08:29:26+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است