شنبه ۹۸/۱/۳   Sat 19/3/23

گام به گام تا مثبت اندیشی

چاپ مطلب بازدید : 903 یکشنبه ۱۸ مرداد ۹۴

مثبت اندیشی را تمرین کنید

گام به گام تا مثبت اندیشی

مثبت اندیشی

مثبت اندیشی را تمرین کنید

اختصاصی بیست ستون: 

با مثبت اندیشی و داشتن توقعات مثبت زندگی بهتری خواهید داشت و به موفقیت دست خواهید یافت . با تمرین می توانید مثبت اندیشی و خود باوری را در خودتان تقویت کنید تا بتوانید شخصیت مثبت اندیشی داشته باشید ..

در ادامه هفت گام را برای تقویت مثبت اندیشی بیان می کنیم تا با تمرین این ویژگی را در خودتان تقویت کنید ...

با خودتان به شیوه ی مثبت صحبت کنید

باید برای رسیدن به مثبت اندیشی با خودتان مثبت صحبت کنید . از عبارات مثبت تاکیدی مانند " من خودم را دوست دارم " یا " من می توانم " یا " من احساس خوبی دارم " استفاده کنید .  با گفتگوهای درونی احساسات تان را شکل می دهید و اگر عمدا مثبت و سازنده با خودتان صحبت نکنید به مسائلی فکر می کنند که باعث ناراحتی و عصبانیت تان می شود .

مسائل را به شیوه مثبت تجسم کنید

باید از هدف ها و زندگی تان تصویر مثبتی بسازید و آن را در ذهن تان مرور کنید . با بهتر کردن تصویرهای ذهنی در زندگی به پیشرفت های خوبی می رسید . هر چه را از درون تجسم کنید در دنیای خارج همان خواهد شد .

با مثبت اندیشان معاشرت کنید

باید با افراد مثبت اندیش تعامل و زندگی  کنید تا به موفقیت بیشتری دست یابید . رفت  و آمد با این افراد بر احساسات شما تاثیر می گذارد . از همین الان تصمیم بگیرید با افراد مثبت اندیش ، شاد و خوش بین معاشرت کنید . باید از افراد منفی و بد خلق دوری کنید زیرا باعث ناراحتی هایی در زندگی تان می شوند و به شما اضطراب و تنش وارد می کنند .

به دنبال شیرینی های ذهنی باشید

با خوردن غذاهای سالم می توانید بدنی سالم داشته باشید و با شیرینی ها و پروتئین های ذهنی نیز به سلامت ذهنی و روانی دست خواهید یافت . باید کتاب ها و مجلات امید دهنده و انگیزه دهنده بخوانید و ذهن تان را از ایده ها و اطلاعات شاد پر کنید تا نسبت به رسیدن به ارزوهایتان مطمئن شوید .

در هنگام رانندگی به مطالب آموزنده و مثبت گوش دهید و مدام به ذهن تان پیام های مثبت وارد کنید . علاوه بر آن باید برنامه های آموزشی مثبت ببینید و در دوره های آنلاین شرکت کنید تا به دانش تان افزوده شود و در زندگی  حس بهتری داشته باشید .

در راه رسیدن به پیشرفت و موفقیت قدم بردارید

اغلب افراد موفق از محدودیت و بدون سرمایه شروع به کار کرده اند و زمانی در پایین ترین جایگاه بودند و بارها شکست خورده اند تا به جایگاه بالا رسیده اند . با آموزش و پیشرفت شخصی می توانید به موفقیت و استقلال مالی دست یابید . جیم ران می گوید " تحصیلات رسمی به شما کمک می کند امرار معاش کنید اما آموزش های شخصی شما را ثروتمند نخواهد کرد ."

در زندگی انتظارات مثبت داشته باشید

با داشتن انتظارات مثبت می توانید شخصیتی مثبت اندیش داشته باشید و زندگی بهتر و مثبت تری را تجربه کنید . انتظارات شما آینده تان را پیش گویی می کند و مطمئنا به چیزی که منتظرش هستید دست خواهید یافت . اگر از خودتان بهترین انتظار را داشته باشید به موفقیت خواهید رسید .


به ورزش و سلامتی جسمی تان اهمیت دهید

باید از سلامتی تان مراقبت کنید و در سنین بالا هم شاد و پرتحرک باشید . غذاهای سالم و مقوی بخورید و با یک رژیم غذایی خوب تاثیر مثبتی روی احساسات و تفکرات بگذارید . باید تصمیم بگیرد مرتب ورزش کنید . در هفته 200 دقیقه را به ورزش اختصاص دهید و دوچرخه سواری کنید . با برنامه منظم ورزشی احساس شادمانی و سلامتی بیشتری خواهید کرد و خستگی و فشار روانی کمتری را تجربه می کنید . 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : گام به گام تا مثبت اندیشی

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-09T11:07:34+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است