دوشنبه ۹۷/۹/۱۹   Mon 18/12/10

گام های مفید برای کاهش وزن پاها

چاپ مطلب بازدید : 781 پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴

می توانید پاهایتان را به راحتی لاغرتر کنید

گام های مفید برای کاهش وزن پاها

تناسب پاها

می توانید پاهایتان را به راحتی لاغرتر کنید

اختصاصی بیست ستون :

برای این که پاهایتان را لاغر کنید ، باید میزان کالری مصرفی تان را پایین بیاورید ، برنامه غذایی سالمی داشته باشید و سبک زندگی پرتحرک تری در پیش بگیرید . اگر سبک زندگی تان فعال است ، نیازی نیست هر روز به باشگاه بروید یا زمان زیادی را در طول روز به ورزش اختصاص دهید ؛ بلکه بدون ورزش هم می توانید پاهایتان را لاغرتر کنید .

انجمن قلب آمریکا توصیه می کند حداقل هر هفته 150 دقیقه را به فعالیت های ایروبیک مانند پیاده روی و دوچرخه سواری اختصاص دهید . برای فعال ماندن در طول روز می توانید کارهای آسانی انجام دهید تا وزن تان را پایین بیاورید ، سلامت بدن تان را بهبود دهید و قوی شوید .

گام اول برای لاغر شدن پاها

باید درباره این که چگونه می توانید سبک زندگی سالمی داشته باشید کلی نگر باشید . فکرتان را تنها روی لاغر شدن پاهایتان متمرکز نکنید ، بلکه بیشتر به احساس سلامتی ، خشنودی و تعادل اندام تان توجه کنید . وقتی به این ها برسید ، پاهایتان هم لاغرتر خواهد شد .

تناسب پاها

گام دوم برای لاغر شدن پاها

میزان کالری های دریافتی را پایین بیاورید . نباید بیشتر از اندازه ای که می توانید بسوزانید ، کالری بیشتر مصرف کنید . وب سایت webmd می گوید با توجه به سن ، جنسیت و میزان فعالیت روزانه هر روز بین 1600 تا 2400 کالری مصرف کنید .

گام سوم برای لاغر شدن پاها

برنامه غذایی کامل و مناسبی شامل میوه ها ، سبزیجات ، روغن های سالم ، پروتئین و غلات کامل داشته باشید . سوخت و ساز و متابولیزه کردن غذاهای فرآوری نشده برای بدن ساده تر است و اتخاذ یک برنامه غذایی متعادل و مناسب به بدن کمک می کند تا تمام مواد مغذی که بدن برای درست کار کردن نیاز دارد را دریافت کند .

گام چهارم برای لاغر شدن پاها

میزان فعالیت بدنی تان را زیاد کنید . برای این که در طول روز فعالیت بدنی مناسبی داشته باشید نیاز نیست حتما در باشگاه ورزشی ثبت نام کنید . باید هر روز 10000 گام راه بروید که معادل 8 کیلومتر است .

گام پنجم برای لاغر شدن پاها

برای پایین آوردن چربی در پاها ، سوزاندن کالری و تقویت عضلات همسترینگ و سرین به جای آسانسور از پله ها بالا و پایین بروید . در هفته اول چند ردیف از پله ها بالا بروید و در هر هفته تعداد ردیف پله ها را افزایش دهید .

گام ششم برای لاغر شدن پاها

کمتر از خودرو استفاده کنید و تا جای ممکن پیاده یا با دوچرخه به مکان مورد نظرتان بروید . پیاده روی و دوچرخه سواری باعث تقویت عضلات پاهایتان می شود و کمک می کند عضلات پاها را به خوبی تفکیک کنید .


لاغر کردن پاها

هشدارهای لازم برای لاغر شدن پاها

وقتی برنامه غذایی متعادل و سالمی نداشته باشید و در زندگی تان هیچ فعالیت بدنی نباشد ، با افزایش وزن زیادی رو به رو می شوید ، انرژی زیادی را از دست می دهید و از نظر جسمی و روحی احساس بیماری خواهید داشت . این مساله باعث مشکلات سلامتی می شود و تلاش برای تناسب پاها را تشدید می کند . پس به جای این که فقط روی پاهایتان تمرکز کنید ، درباره این که چطور می توانید شادی و سلامتی خود را افزایش دهید ، نگرش کاملی به دست اورید .

با تلاش برای سبک زندگی فعال کالری زیادی را می سوزانید ، سلامتی تان بهبود خواهد داشت و پاهایتان را لاغر می کنید . در آخر زندگی تان به یک روال عادی و طبیعی تبدیل می شود و دیگر مجبور نیستید درباره آن فکر کنید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : گام های مفید برای کاهش وزن پاها

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-18T12:40:27+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است