شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

گرمای هوا باعث زایمان زودرس می شود

چاپ مطلب بازدید : 553 یکشنبه ۱۸ مرداد ۹۴

تولد نوزادان کم وزن به دلیل گرمای هوا

گرمای هوا باعث زایمان زودرس می شود

زایمان زودرس

تولد نوزادان کم وزن به دلیل گرمای هوا

اختصاصی بیست ستون: 

ممکن است در فصل تابستان زایمان زودرس داشت باشید و نوزادان نارس به دنیا آورید . نوزادی که تازه متولد می شود باید سلامتی او ارزیابی شود و وزن او یکی از این مواد است. کنترل وزن نوزاد خیلی دشوار است و در فصل تابستان دشواری بیشتری خواهد داشت.

نوزادان خیلی زیاد تحت تاثیر دمای هوا قرار می گیرند . زنان باردار در مناطق گرمسیری بیشتر از سایرین با خطر زایمان زودرس روبه رو هستند . در واقع زنانی که دوران بارداری شان را در مناطق گرم سپری می کنند نوزادی لاغر خواهند داشت که قبل از موعد متولد می شوند .

نوزادان کم وزن بیشتر از سایر نوزادها در برابر بیماری ها آسیب پذیر هستند و سیستم ایمنی بدن شان ضعیف تر است . این نوزادان اگر تحت مراقبت خوب قرار نگیرند در بزرگسالی با مشکل رو به رو خواهند شد .

بالا رفتن دمای زمین و گرم شدن تمامی مرزهای جغرافیایی سبب می شود که نوزادانی کم وزن داشته باشیم . نوزادانی که بعد از تولد در برابر بیماری ها بسیار ناتوان هستند و در بزرگسالی با مشکلات جدی روبه رو می شوند . پس لازم است برای جلوگیری از افزایش دمای زمین قدم های محکمی برداریم تا نسل آینده مان با خطر مواجه نشوند. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : گرمای هوا باعث زایمان زودرس می شود

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-09T08:31:32+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است