چهارشنبه ۹۷/۱۲/۱   Wed 19/2/20

گوگل به بررسی ایمیل‌ها برای ساخت تبلیغات هدفمند پایان می‌دهد

چاپ مطلب بازدید : 297 دوشنبه ۵ تیر ۹۶

گوگل از پایان امسال به بررسی ایمیل‌های دریافتی و ارسالی کاربران در سرویس رایگان جیمیل پایان خواهد داد. گوگل از محتوای ایمیل‌ها برای تبلیغات هدفمند بهره می‌گرفت.

با مطالب نوآوری ها و اختراعات بیست ستون همراه باشید.

گوگل تا پایان سال جاری میلادی قصد دارد بررسی محتوای ایمیل‌‌ها برای ساخت تبلیغات هدفمند را متوقف کند.

طبق اعلام گوگل، این شرکت به دنبال توقف بررسی ایمیل‌های کاربران برای ایجاد تبلیغات شخصی‌سازی‌شده است. گوگل به‌احتمال فراوان از اواخر سال جاری میلادی این‌ بررسی‌ها را پایان خواهد داد. دایان گرین،‌ مسئول پردازش ابری شرکت گوگل در پست بلاگ خود به توقف این بررسی‌ها پرداخته است؛ دایان گرین از سال ۲۰۱۵ به گوگل پیوست و اکنون وظیفه‌ی شتاب بخشیدن به کسب‌وکار ابری این شرکت را بر عهده دارد.

کار آنالیز ایمیل‌های ارسالی و دریافتی کاربران نسخه‌ی رایگان جیمیل به دلیل رعایت نشدن حریم خصوصی افراد مورد انتقاد قرار گرفته است. گوگل هنوز منابع بزرگ دیگری مانند واژه‌های جستجو شده و عادات جستجو را برای ایجاد تبلیغات شخصی‌سازی‌شده در اختیار دارد. مجموعه ابزار مرتبط با کسب‌وکار g suite گوگل، در حال جذب کاربران بیشتر است و در حال حاضر بیش از سه میلیون کمپانی از آن استفاده می‌کنند. سرویس ایمیل مرتبط با کسب‌وکار گوگل هیچ تبلیغاتی ندارد و ایمیل‌ها نیز از نظر محتوا توسط گوگل بررسی نمی‌شوند. سرویس پست‌ الکترونیکی محبوب گوگل موسوم به جیمیل از زمان تولد خود در سال ۲۰۰۴ تا امروز، به سیستمی برای بررسی واژ‌ها و محتوا مجهز بوده است.

منبع reuters

با بیست ستون همراه باشید

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : گوگل به بررسی ایمیل‌ها برای ساخت تبلیغات هدفمند پایان می‌دهد

رای شما :
زمان دقیق: 2017-06-26T10:00:04+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است